•   Télévision en Ligne - Chaînes de TV - Albanie - Rrokum TV 

Rrokum TV online - TV en direct

Rrokum TV online - TV en direct

Cliquez sur le lecteur, la diffusion s'ouvrira sur le site officiel de la chaîne
Rrokum TV
Rrokum TV
Pays:  Albanie
Catégorie: TV Publique
3.8 de 5
6 vote(s)
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and experience of JAVA Newspaper, caters progr
KLAN TV  Albanie / TV Publique
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

3.3 de 5
34 vote(s)
KOHAVISION - KTV  Albanie / Musique
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e

3.2 de 5
5 vote(s)
Alsat M  Albanie / Actualites
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

3.3 de 5
15 vote(s)
RTK 1  Albanie / TV locale
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

4 de 5
2 vote(s)
Top Channel  Albanie / TV Publique
Top Channel TV eshte nje subjekt privat biznesi, i cili mbulon me sinjalin e tij te gjithe territorin e Shqiperise.

3.6 de 5
16 vote(s)
ABC News  Albanie / Actualites
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

3.8 de 5
22 vote(s)