TV SHENJA online - TV en direct


Cliquez sur le lecteur, la diffusion s'ouvrira sur le site officiel de la chaîne
TV SHENJA
TV SHENJA
Pays:  Albanie
Catégorie: Actualites
TV SHENJA 5 de 5
2 vote(s)
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour news television. In late 2012, the channel was closed and within a month, the strategy and name changed, with new studios being built.
TVSH  Албания - Общественное Тв
Departamenti i Lajmeve në Televizionin Publik Shqiptar synon të përcjellë tek publiku me cilësi, transparence dhe paanshmëri të gjithë gamën

  • 60
3 из 5
4 голос(ов)
A1 Report  Албания - Новости
A1 News Channel is an all news private television station in Tirana, Albania founded by media mogul Koco Kokedhima and owned by Shekulli newspaper.

  • 60
3,4 из 5
12 голос(ов)
Top Channel  Албания - Общественное Тв
Top Channel TV eshte nje subjekt privat biznesi, i cili mbulon me sinjalin e tij te gjithe territorin e Shqiperise.

  • 100
5 из 5
1 голос(ов)
RTV 21  Албания - Общественное Тв
RTV21 is a media company based in Pristina, Kosovo, which includes a radio (est. 1998), a television (est. 1999), and a website (est. 2001). Founded

  • 60
3 из 5
5 голос(ов)
Klan Kosova  Албания - Местное ТВ
Klan Kosova is a private service broadcaster in Kosovo. It offers two television stations with 24-hour television services broadcasting on

  • 80
3,5 из 5
2 голос(ов)
Vizion Plus  Албания - Общественное Тв
VIZION PLUS është një televizion ku çdokush gjen veten, sheh tek ai nje mik nga i cili e ka te veshtire te ndahet. Larmia e programeve, spektakleve,

  • 100
5 из 5
2 голос(ов)